O firmie

Nasza firma zajmuje się dystrybucją kosmetyków Babaria.

 

Kosmetyki Babaria, znane i cenione w wielu krajach świata, produkowane są w Hiszpanii, w Cheste (Walencja) przez rodzinną firmę Berioska.

Dla Firmy Berioska najważniejszym celem jest jakość produktów, zgodna z najlepszymi praktykami wytwarzania kosmetyków w każdym z procesów, począwszy od zamówienia a skończywszy na wysyłce kosmetyków.

W celu zapewnienia bezpieczeństwa produktów, testy kosmetyków wykonywane są tylko i wyłącznie na ochotnikach, nigdy na zwierzętach.

Cały proces testów nadzorowany jest przez odpowiednich specjalistów. Laboratorium Babaria uzyskało jako jedno z pierwszych w Hiszpanii certyfikat GMP (Good Manufacturing Practice) – Dobrej Praktyki Wytwarzania w dziedzinie Kosmetyków.

Gwarantujemy, że produkty Babaria to kosmetyki, które są odpowiednio produkowane do zamierzonego zastosowania. Zapewniamy, że nasi konsumenci nie są narażeni na ryzyko z powodu wad w zakresie bezpieczeństwa, jakości i skuteczności. Jednocześnie chcemy podkreślić, iż kosmetyki Babaria posiadają wysoki % składnika aktywnego (krem z jadem węża aż 4%, krem ze śluzu ślimaka aż 20%, balsam naprawczy aż 99% czystego 100% aloesu, krem do rąk i stóp aż 20% mocznika i wiele innych).

Chcemy również nadmienić, iż współpracujemy z hurtowniami i sklepami w całym kraju. Nasze kosmetyki można kupić w drogeriach jak i sklepach wielobranżowych.

Zachęcamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą oraz do współpracy.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl